Новини форуму
Правила форуму Реєстрація новачків Реклама на форумі Проблеми зі входом Допомогти форуму Партнери форуму Магазин дизайнів Тема для новачків


Создать ответ  
 
Рейтинг темы:
Наташкины кривульки.
Автор Сообщение
prishlez Не на форуме
Пришлец аз есмь на земли
* * * * * *

Сообщений:453
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 13
Библиотекарь
Сообщение: #421
RE: Наташкины кривульки.



ХУДОЙ МИР ЛУЧШЕ ДОБРОЙ ССОРЫ
_________________
Олег, ко мне на ты
06-26-2016 10:20 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #422
RE: Наташкины кривульки.
Ребята, спасибо вам!!! Cloud
06-26-2016 10:29 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #423
RE: Наташкины кривульки.
А в мене знову крижма Icon_smile
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
06-28-2016 03:09 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Triniti13 Не на форуме
Решаю остаться
* * * *

Сообщений:197
Зарегистрирован:Sep 2015
Рейтинг: 3
Рукодельница Автор МК/Дизайнер Победа на конкурсе 1 место
Сообщение: #424
RE: Наташкины кривульки.
Наташа,ну до чего же красивая крижма......ангелы такие...все красиво и празднично!

кто владеет информацией,тот владеет миром
07-01-2016 04:25 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #425
RE: Наташкины кривульки.
Спасибо, Оль. Только это не моя заслуга. В 90% случаев заказчики сами приносят картинку того, что хотят. Так было и здесь. Мне оставалось только собезьянничать. Даже не мне, а мужу))))))) Я не успевала, был другой заказ, так надписи на эту крыжму муж в птичке набирал.
07-01-2016 07:53 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #426
RE: Наташкины кривульки.
Нарешті знайшли чорну футболку без принтів і вишивки - щоб вишити давнє замовлення сина - Ктулху(вишито нитками, що світяться в темряві)
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
зробила котика
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
фартушки...ціла купа фартушків Bm ...на фото лише дуууже маленька частина
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
(Последний раз сообщение было отредактировано 08-02-2016 в 03:34 PM, отредактировал пользователь Наташшшка .)
08-02-2016 03:33 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
PANDA9 Не на форуме
Решаю остаться
* * * *

Сообщений:173
Зарегистрирован:Feb 2014
Рейтинг: 0
Сообщение: #427
RE: Наташкины кривульки.
Наташ, КОТИК, вообщеееее классный, а его взгляд - настораживает.

Меня зовут Людмила , ко мне на ты. Vihivau1 -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные — забывают, а наглые становятся еще наглее.
08-02-2016 03:45 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #428
RE: Наташкины кривульки.
PANDA9 писал(а): взгляд - настораживает
Люда, это у нас все коты с такими взглядами)))) Я их гоняю, а муж и сын наоборот - в дом тащат. Вот они так и выглядывают - не подкрадывается ли к ним хозяйка-ведьма Bm Icon_lol
08-02-2016 03:52 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Ласто4ка Не на форуме
Стучусь в дверь
* *

Сообщений:40
Зарегистрирован:Dec 2015
Рейтинг: 2
Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #429
RE: Наташкины кривульки.
Наташа, ну кот и правда, чудо!Это тот случай когда вышивка очень красноречива. Просто картина.
08-02-2016 04:51 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #430
RE: Наташкины кривульки.
Привіт всім.
Принесла невеличкий звіт Icon_smile
Місяць видався дуууже складним, насиченим подіями і враженнями.
Вибачаюсь перед Лілічкою, що не виконала її замовлення - навіть коли з'являлась вільна хвилинка, від переживань все валилось із рук, я зовсім не могла сконцентруватись на роботі.
А почалося все із того, що старшого сина рекомендували до участі в програмі обміну студентами "Еразмус +" Для нас це було дуже неочікувано. Анкети, підтвердження знання англійської, співбесіда із французькою стороною по скайпу...Хвилювання, песимізм...і перемога! Коли прийшло СМС від куратора із привітанням і підтвердженням, що малий пройшов ми навіть не повірили, бо до останнього були впевнені, що ті хто поїде вже давно відомі, а наші діти потрібні були лише для "масовки".
А далі було три тижні збору документів 227 . Це ще той квест Dash2 Французька сторона не дочекалась поки наші чиновники розберуться з усіма документами і всім відділом пішла у відпустку. Звичайно, це не пришвидшило вирішення проблем, а навпаки...
Коли малому подзвонили із посольства і сказали приїхати за документами(при цьому не сказали, чи дали візу, чи відмовили), він поїхав в Київ. А я, за три години, поки він не подзвонив і не сказав, що все добре, віза є - з'їла буханку білого хліба Bm ...Так що від всіх цих стресів я ще й отримала парочку лишніх кілограмів Icon_smile
Звичайно ж, за таких умов вишивалось дуже мало. І майже все для сина.
Футболка. Це якась комп'ютерна гра " пОртал".
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Чохол для ножиць. Давала малому на вибір біля десятка варіантів - вибрав цього зайця Resent
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Сумочка для мила, шампуню, пінки для бриття і тд. Планувала робити невеличкий МК, фотографувала в процесі пошиву, але...коли дошила до половини, наша свиня Мурка Bm вирішила, що їй прийшла пора народжувати. Так сумочка і дошивалась - в перервах між народженням поросят...до другої години ночі))))Тому, навіть не знаю, що я там нафотографувала.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
09-06-2016 05:07 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #431
RE: Наташкины кривульки.
Казав мій чоловік, що найкращий подарунок для українця до Дня Незалежності -це СВИНІ!!!!!!!!!
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Ще один комплект вишився і пошився для свахи))
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Рушничок і крижма
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Мій багатостраждальний кіт, якого я ніяк не можу оформити для продажу Not_i
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
А ще в нашому селищі сталася страшна аварія. Хлопець 20-ти років збив двох 17-літніх дітей...дівчину і хлопця..
Дівчинка померла через тиждень після аварії, хоча лікарі зразу не давали їй ніяких шансів на життя. По сукню, фату, віночок прийшли до мене...Це жахливо...Хочу, щоб весільне вбрання брали лише на весілля і ніколи на похорон...
За життя хлопчика зараз борються лікарі у Києві...але там теж мізерні шанси. Все це дуже важко і страшно.
І так вийшло, що я знайома з батьками всіх трьох.

Щоб не завершувати свою розповідь на такій мінорній ноті, напишу, що малий мій ось уже тиждень як у Ліллі. Пише нам в скайп, дуже задоволений і веселий. Діти там з різних країн, навчання починається з 1-го жовтня, а зараз вони знайомляться, спілкуються і пробують вивчити френцузьку мову))))
(Последний раз сообщение было отредактировано 09-06-2016 в 05:31 PM, отредактировал пользователь Наташшшка .)
09-06-2016 05:29 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
RosaSarycheva Не на форуме
Решаю задержаться
* * * *

Сообщений:103
Зарегистрирован:Dec 2014
Рейтинг: 0
Победа на конкурсе 1 место
Сообщение: #432
RE: Наташкины кривульки.
Очень жаль, что случаются такие страшные события...

<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Котик замечательный. А горловина на футболке без обтачки? Просто подвернута ткань? Вы сами сшили футболочку?
09-06-2016 05:59 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #433
RE: Наташкины кривульки.
RosaSarycheva писал(а): А горловина на футболке без обтачки? Просто подвернута ткань? Вы сами сшили футболочку?
эта футболка покупная. Специально пошла посмотрела - точно, нет обтачки, просто подвернули ткань.
09-06-2016 06:09 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
RosaSarycheva Не на форуме
Решаю задержаться
* * * *

Сообщений:103
Зарегистрирован:Dec 2014
Рейтинг: 0
Победа на конкурсе 1 место
Сообщение: #434
RE: Наташкины кривульки.
Интересно... А лежит очень красиво. Может трикотаж особый?
09-06-2016 06:25 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Наташшшка На форуме
Ставлю палатку
* * * * *

Сообщений:779
Зарегистрирован:Nov 2014
Рейтинг: 7
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #435
RE: Наташкины кривульки.
RosaSarycheva писал(а): Может трикотаж особый?
Не знаю Viannen_39
К огромному сожалению я совсем не разбираюсь в трикотаже. Названия типа "интерлок", "кулирка" и тд вводят меня в ступор Icon_confused По-этому не подскажу, что за трикотаж...
09-06-2016 06:36 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ  


Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.