Новини форуму
Правила форуму Реєстрація новачків Реклама на форумі Проблеми зі входом Допомогти форуму Партнери форуму Магазин дизайнів Тема для новачків


Создать ответ  
 
Рейтинг темы:
Сучасна вишиванка і не тільки
Автор Сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #16
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Найріднішому братику до Дня народження Icon_smile
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Перепрошую за сліди маркера на звороті коміра, думаю, показати його було важливо. Строчка з лиця прокладена по межі першого суцільного ряду хрестиків ниткою в тон.
Програма 3D cross stither, хрестик подвійний. Льон 100%, італійський, тонкий. Водорозчинний флізелін з двох сторін.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 02-25-2016 в 04:46 PM, отредактировал пользователь agucha .)
02-25-2016 04:33 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
vika.knp Не на форуме
General Moderator
* * * * * * *

Сообщений:851
Зарегистрирован:Jan 2015
Рейтинг: 13
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #17
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Я в культурному шоці! Яка робота! Хрестики ровнесенькі... тканину ніде не повело, а вона ж тоненька... капризна... Пошив - майстерний!
І відразу питаннячко: як оброблено шви? Оверлок? Бо я зі своїми платтями так намучилася... домотканне та льон так сипляться - страх.

Ко мне только на ТЫ (до ВЫ еще не доросла...)
02-25-2016 05:15 PM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #18
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Дякую! Icon_smile
Насправді зовсім трішки повело, спрасовувала на грудях біля вишивки (типу як робимо з витягнутими колінками на джинсах) Icon_smile Сюрпризом було те, що цей льон абсолютно не дав усадки, очевидно, оброблений до продажу.
Дуже складні стиковки центральної частини, якщо їх робити класичним способом, довжина лінії 16 см. Потім рукави і комір вже пішли завиграшки.
Крохмалила спреєм-підкрохмалювачем. Тут спасибі Інзі (cemka) за пораду. Тканина стає в рази слухняніша. Комір до вишивки підклеєний комірцевим дублерином.
А основна стабілізація водорозчинкою: DO105 знизу і DO102 зверху. Знаю, що транжирство, не хотіла залишати в ній відривний — сорочка дуже тонка, вишивка закрита.
Обробка швів — оверлочна строчка швейної машини. Теоретично хускварна їх теж повинна мати. Використовувала таку, ширина 6 мм, крок 2 мм.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 02-25-2016 в 05:58 PM, отредактировал пользователь agucha .)
02-25-2016 05:33 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #19
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
vika.knp писал(а): як оброблено шви?
І ще до швів (забула одразу) — все, що можна підігнути (не залишати відкритих зрізів) — підгинаємо. В результаті оверлочна строчка тільки на окаті рукава і на боковому шві. Як альтернатива, їх теж можна було зробити запошивочним швом, але вже полінувалася.

Наталія
02-25-2016 07:07 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
vika.knp Не на форуме
General Moderator
* * * * * * *

Сообщений:851
Зарегистрирован:Jan 2015
Рейтинг: 13
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #20
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Дуже дякую за таку докладну відповідь! Я якраз обробляю шви строчкою 23, але в мене мінімальний шаг 4мм - іноді приходилося по 2 раза проходити... А загинати, чи запошивочний - дуже тяжкий (товстий) шов виходить - тканина була достатньо щільна...
Я так розпитую, бо набрала багато тонкої тканинки на літні вироби та скатертини-серветки (знайшла у нас посилання на "Український оберіг" по 36,00 грн), а тепер думаю що з нею робити, і як себе з нею поводити...

Ко мне только на ТЫ (до ВЫ еще не доросла...)
02-26-2016 12:16 AM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Agni Не на форуме
Ловлю все блики Солнечного Света.
* * * *

Сообщений:340
Зарегистрирован:Feb 2015
Рейтинг: 12
Бриллиант Premier Rose/Первая роза Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #21
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Наташа, шикарная работа! Очень удачное сочетание цветов. Красота! Give_rose

Ник Agni (Агни) для меня такой же родной, как и имя Инесса. Ко мне можно на ты.
02-26-2016 01:16 AM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #22
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
vika.knp писал(а): набрала багато тонкої тканинки на літні вироби та скатертини-серветки? а тепер думаю що з нею робити, і як себе з нею поводити...
Тонку після усадки першим ділом крохмалимо (пробувала розчином клею ПВА на шифоновій блузці — тримає добре, відпирається жахливо, пробувала желатинити тонку нестійку — трохи в кінцевому результаті повело нитки в різні боки), найбільше сподобався спрей-підкрохмалювач, який під утюг: розкладаєш рівненько і можна повторити до потрібної слухняності.
Далі вона і сипеться трішки менше, і набагато спокійніше поводиться при зап’ялюванні, розкрої.
Зі строчками пошукай по інших, може котра знайдеться з меншим кроком. Мені сподобалася ця пряма, бо лягає без перекосів тканини (лапка потрібна спеціальна для оверлочних швів), моя виглядає так. Принципову роль грає шматочок дроту всередині (саме на ньому під час роботи фіксується зовнішній край строчки). Оверлок, на жаль, купити не встигла до підняття цін, а зараз поки це нереально. Мабуть, він був би найкращим виходом. Хоча, коли в мене була тільки "Чайка", то вистачало поставити зручний крок "зигзагу", і все оброблялося Icon_smile
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 02-26-2016 в 12:15 PM, отредактировал пользователь agucha .)
02-26-2016 12:05 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
vika.knp Не на форуме
General Moderator
* * * * * * *

Сообщений:851
Зарегистрирован:Jan 2015
Рейтинг: 13
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #23
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Дякую! Я так само використовую лапку з "голочкою" - дуже зручна і корисна! А от про пряму строчку треба подумати, скоріше протестувати. Бо я вибрала косу, аби шов сипався менше, може пряма краще буде ... А от про спрей я читала, тепер обов'язково буду пробовути! Ще раз дякую!

Ко мне только на ТЫ (до ВЫ еще не доросла...)
02-26-2016 06:41 PM
Вебсайт Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #24
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Сумка-клатч. Спільний проект, вишивка моя.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

Наталія
03-07-2016 04:43 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Ольга Не на форуме
Решаю остаться
* * * *

Сообщений:142
Зарегистрирован:Oct 2014
Рейтинг: 1
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #25
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
(04-10-2015 07:22 PM) agucha писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> До Великодня вишилися підвісочки-прикраски: ніжні, і не дуже Icon_smile
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

Это что такое?! Как вы это сделали?!!

Руки - это продолжение сердца.
03-08-2016 09:33 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #26
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Ольга писал(а): Это что такое?! Как вы это сделали?!!
Машинное кружево FSL. Вышивается на водорастворимом флизелине.
Из ручных техник наиболее близкой, наверное, будет техника фриволите.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 03-08-2016 в 10:02 PM, отредактировал пользователь agucha .)
03-08-2016 10:01 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
proknat Не на форуме
Решаю остаться
* * * *

Сообщений:131
Зарегистрирован:Oct 2014
Рейтинг: 0
Рукодельница
Сообщение: #27
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
(02-25-2016 04:33 PM) agucha писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> Найріднішому братику до Дня народження Icon_smile
[URL=http://i-fotki.info/19/bbdc028f6d8d00318bf7b966ce3d871bd45a3d239065697.jpg.html] [Изображение: bbdc028f6d8d00318bf7b966ce3d871bd45a3d239065697.jpg]

agucha я в восторге от Вашей вышиванки!!! Так всё аккуратно и красиво!!!. Скажите в дизайне обрезок много? и как Вы с ними поступаете. Все обрезаете или закрываете вышивкой более тёмного цвета?
03-12-2016 06:18 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #28
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
proknat писал(а): Скажите в дизайне обрезок много? и как Вы с ними поступаете. Все обрезаете или закрываете вышивкой более тёмного цвета?
Дякую! Icon_smile
Питання обрізок дуже відносне. Моя машина функції автообрізки не має. Абсолютно всі протяжки з лиця обрізаю після відшиву кожного кольору, незалежно чи будуть вони закриті, чи ні.
З вивороту справді закриваються, обрізаю тільки найдовші після останнього кольору, і то не "під корінь", щоб не розпускалися закрепки, а залишивши 1-2 см. "Хвостики" при великому бажанні можна заховати в сусідні стібки вручну.
Кольори в орнаменті розташовую в порядку від найменшої кількості до найбільшої. Тут у мене йшов синьо-зелений, світло-жовтий, чорний, жовтий синій — відповідно в синьому кольорі їх було всього 2 чи 3. Для багатоколірних дизайнів з квітами алгоритм поки не виробила.
Програмою користуюся 3d cross stitcher — хрестик об’ємний і алгоритм побудови стібків з мінімально можливою кількістю стрибків.

Ну і плюс питання швейних технологій — там, де треба "чисто витачати" (комір, підборти) — ніколи не економлю на ручній частині роботи, тобто роблю так, як робив ще мій дідусь Icon_smile
В принципі, і намітки переважно прокладаю вручну нитками. Булавками можу користуватися хіба на зовсім прямих швах чи на щільній тканині.
При наступному виробі відфотографую і покажу, хоча це класика.

Наталія
(Последний раз сообщение было отредактировано 03-12-2016 в 06:58 PM, отредактировал пользователь agucha .)
03-12-2016 06:48 PM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
эко-лен Не на форуме
Стучусь в дверь
* *

Сообщений:35
Зарегистрирован:Aug 2015
Рейтинг: 0
Сообщение: #29
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
(02-25-2016 04:33 PM) agucha писал(а): <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> Найріднішому братику до Дня народження Icon_smile
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Перепрошую за сліди маркера на звороті коміра, думаю, показати його було важливо. Строчка з лиця прокладена по межі першого суцільного ряду хрестиків ниткою в тон.
Програма 3D cross stither, хрестик подвійний. Льон 100%, італійський, тонкий. Водорозчинний флізелін з двох сторін.
здравствуйте, очень красивая вышиванка, а какими нитками вы вышиваете?
03-13-2016 12:38 AM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
agucha Не на форуме
Стелю коврик
* * * * *

Сообщений:540
Зарегистрирован:Apr 2015
Рейтинг: 11
Рукодельница Автор МК/Дизайнер
Сообщение: #30
RE: Сучасна вишиванка і не тільки
Саме ця вишивалася швейним поліестером. Ідеал і Сатекс (синій колір було складно підібрати). Блузка з дзвониками (на першій сторінці) — муліне ДМС для машинної вишивки.

Наталія
03-13-2016 12:40 AM
Найти все сообщения Цитировать это сообщение
Создать ответ  


Похожие темы
Темы Автор Ответы Просмотры Последний Ответ
  Рушники, вишиванки і не тільки... irischa 137 12,891 01-14-2017 01:56 PM
Последний Ответ : irischa

Переход:


Пользователи просматривают эту тему: 2 Гость(ей)

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.