Барви мого життя. - Версия для печати

+- "Городок рукоделия/Ville de broderie" ( http://designercity.pp.ua )
+-- Форум: Галерея творчества ( /forumdisplay.php?fid=176 )
+--- Форум: Персональные альбомы горожан (ул. Цветочная) ( /forumdisplay.php?fid=82 )
+--- Тема: Барви мого життя. ( /showthread.php?tid=965 )

Страниц: 1 2


Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 03:00 PM

Привіт усім! Пройшов рік, як у мене з"явилася вишивальна машинка. Згадую, як боялася підступитися до неї, "щоб нічого не зламати" Icon_smile . Закінчивши курси з технології машинної вишивки, стала трохи сміливішою.
Інші курси тільки додали впевненості.
Хотілося показати свої роботи в хронологічному порядку, але не вийде: деякі роботи навіть не були сфотографовані, з п"ялець були віддані новому господарю.
Отже, почну з кінця Icon_smile
Фотопортрет моїх хлопчиків, закінчений сьогодні.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Оригінал
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Дуже цікаво було спостерігати, як народжується картина...
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 03:08 PM

Картини у фотостібку, теж для моїх синів - рака та лева за гороскопом. Дизайн Марини (Mazzy), за що їй дуже вдячна Girlflower . Рамки поки що віртуальні.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - Lysija - 10-08-2015 03:10 PM

Дуже гарні у Вас хлопчики.а картини-суперчудові!Я поки тільки дивлюся на такі роботи.Творчих Вам успіхів!!! Girlflower


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 03:18 PM

Дякую за гарні слова!
Потрібно дуже любити те, чим займаєшся, і все обов"язково вийде!!!
Машинна вишивка забарвила моє життя яскравими кольорами (звідси і назва теми:-)).


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 03:30 PM

Не знаю щодо інших, а мене особисто дуже стимулює участь в спільних процесах або конкурсах. Для нашого першого конкурсу у мене вишилась вишиванка для мами. Дякую за чудовий дизайн Agni Girlflower !
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 03:36 PM

І ці роботи народилися в "спільниках":
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - Halynka - 10-08-2015 05:24 PM

Жанна, вітаю з відкриттям свого альбому! Гарні роботи! Удачі!


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 10-08-2015 05:49 PM

Дякую, Галинко!
І ще я дуже хочу подякувати тим нашим форумчанам, хто допомагав мені добрим словом, порадою, ділився дизайнами, навчав...
Аня, Світлано, Валентино, Інго, Наталю! Це - вам Romashka_1 !


RE: Барви мого життя. - Krapivochka - 10-08-2015 05:58 PM

Жанна, все очень красиво!!! Поздравляю с открытием альбома!!! Надеюсь ты покажешь всю свою красоту)))
Вот смотрю на вышитые портреты и понимаю, ЧЕМУ мне хочется научиться) создание дизов меня все еще не вдохновляет, а вот портреты все больше и больше)) но к сожалению мой старенький комп вряд ли потянет фотошоп, да и боюсь я его как огня)


RE: Барви мого життя. - Halynka - 10-08-2015 06:00 PM

Жанна, вітаю з відкриттям свого альбому! Гарні роботи! Удачі!


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 11-14-2015 05:21 PM

Вишиванка для кума Icon_smile
Вишилась ще літом, шилась довго...
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>

Жіноча вишиванка.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 11-14-2015 05:31 PM

І дитяча...
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


RE: Барви мого життя. - Halynka - 11-14-2015 07:11 PM

Жанна молодець! Знайомий дизайн на чоловічій сорочці! Як відшивалося?


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 11-15-2015 04:23 PM

Дякую, Галинко! Коли вишивала - не подобався вигляд зісподу, я писала про це. Зап"ялювань було багато, але освоїла стиковку ... А в готовому вигляді подобається Icon_smile !


RE: Барви мого життя. - vesennja_ja - 12-29-2015 04:07 PM

Всім привіт!
Поки не маю машинки - згадала, що вмію вишивати руками Icon_smile
Оформила вишиті раніше "Калли" і "Орхідеї" від Lanarte. Картини великі: 53 на 65 см.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>
Та вишила бісером чоловікові на День народження ікону ангела-охоронця.
<Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.> <Вы не можете просматривать ссылки. Зарегистрироваться или Войти для просмотра.>


This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.